ANWIP jest szybko rozwijającą się firmą składającą się z czterech działów: Pośrednictwo, Zarządzanie nieruchomościami, Rachunkowość i Kredyty, działającą na podstawie wydanych przez Ministerstwo Infrastruktury licencji zawodowych Zarządcy Nieruchomości nr 17144 oraz Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 13630 oraz w oparciu o ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządców i Pośredników Nieruchomości w Łodzi.

W dziale Pośrednictwo w biurze obrotu nieruchomościami ANWIP świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomościami: kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmu i najmu domów, kamienic, mieszkań, biur, magazynów, hal produkcyjnych, lokali handlowych i usługowych, działek, nieruchomości gruntowych, rolnych i inwestycyjnych na terenie całego kraju a w szczególności województwa łódzkiego.

W dziale Zarządzanie nieruchomościami zajmujemy się zarządzaniem oraz administrowaniem kamienicami czynszowymi, wspólnotami mieszkaniowymi i obiektami komercyjnymi na terenie województwa łódzkiego a w szczególności Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa i Pabianic.

W dziale Rachunkowość zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, obsługą kadrową i płacową.

W dziale Kredyty oferujemy pomoc w uzyskiwaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych.

Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci, których nieruchomościami zarządzamy i prowadzimy administracje oraz którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje.

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do klientów oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Zapraszamy do skorzystania z usług biura ANWIP.